Сучасна молодь проводить масу часу в соціальних мережах і на різноманітних ресурсах в Інтернеті. Вони можуть цілий день, зависаючи в комп’ютері, не помічати, що діється в окрузі. Троє хлопців не стали винятком у ситуації, що склалася. Втомившись від подібних подій, батько одного з них вирішує відправити сина на особливе завдання. Йому належить проїхати 200 кілометрів під наглядом подруги Терези. Давид не в захваті від подібних роз’їздів, але протистояти волі батька не береться. Дізнавшись про рішення чоловіка, підтримку йому надає і колишня дружина. Вона вважає, що її пасинку також буде корисно відправитися на велосипедну прогулянку.

Яхим і Давид ніколи не знаходили спільних інтересів і тем для розмов, а тому він вирішує взяти з собою товариша Сашка, який може розбавити компанію. Таким чином трійка хлопців і опинилася в наметі в одному з кемпінгів. Тут хлопці розуміють, що відірвані від цивілізації. У наметі немає ні мережі Інтернет, ні сигналу стільникового зв’язку, ні можливості зарядити мобільний пристрій. Фільм Байкери (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Життя соціально залежних хлопців перетворюється на справжній жах, коли вони дізнаються, що по сусідству з ними ночують дівчинки і їх чокнутий наставник. Вранці вони вирушать в дорогу по одній і тій же трасі.

Режисер: Мартін Куп
В ролях: Дана Беталкова, Селеста Бакінхем, Степанка Фінгерхутова, Естер Любадіка, Томаш Матонога, Адам Мислик