Фільм Бабуся легкої поведінки (2017) дивитись онлайн в HD якості


По Олександру плаче театр, адже знайти людину, яка перевтілюється так само легко – важко. Але великі гроші псують людей, хлопець не став винятком. Його здатність до перевтілення допомагає отримувати величезні гроші. Ні, Олександр – не актор кіно, він – шахрай. Він провернув досить афер, але жодного разу не попався в поле зору органів правопорядку. Але удача одного разу відвернулася, і хлопець нарвався не на тих. викравши машину, Саша зовсім не подумав, що, документи, що знаходилися в машині, матимуть таку цінність для власника. «Саша Трансформер» бачить тільки один вихід із ситуації-перевтілення.

Він вибирає образ літньої жінки-Олександри Фішман. Перевтілившись, він збирається пересидіти проблеми в будинку престарілих. Але і тут не все так гладко. Саша закохується в медсестру, а та бачить лише бабусю легкої поведінки. Чи зможе Саша сказати дівчині, що він не той за кого себе видає? Чи вирішить проблеми?Бабуся легкої поведінки-Російська молодіжна комедія і один з найкасовіших вітчизняних фільмів. У фільмі хороший акторський склад. Фільм Бабуся легкої поведінки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Артисти, які виконують головні ролі відомі всім російським глядачам. Комедія створена для відпочинку і не зачіпає глибоких філософських тем. Основна думка – не варто видавати себе за того, ким не є, але вона лежить на поверхні і досить очевидна.

Режисер: Марюс Вайсберг
В ролях: Олександр Ревва, Глюкоза, Філіп Кіркоров, Олена Валюшкина, Володимир Толоконников, Євген Герчаков, Їла Санько, Ольга Блага, Наталя Бардо, Марина Федунків