Логан Пол-знавець соціальних мереж, він прекрасно розбирається у власній спеціальності, але рідко залишає улюблений офіс. Він побоюється літати, йому здається, що літак – досить квола і ненадійна конструкція, яка неодмінно розвалиться в повітрі. В Австралії повинна відбутися велика конференція, на яку Логан вирішується полетіти. Він страшно боїться, чекаючи від цієї поїздки найгіршого. І його страхи виправдовуються сповна. Безладні й неслухняні пасажири ігнорують прохання про відключення телефонів, що призводить до катастрофічних наслідків.

Досить було перевести апарати в режим для польоту і неприємностей можна було легко уникнути. Порушення призводить до того, що пілоти отримують сильний розряд електрики. Участь Логана в конференції може не відбутися, на борту паніка. З підлогою летить Хуанпа Зуріта, який мріє тільки про одне – втратити цноту. Фільм Авіарежим (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Обстановка не має навіть до легкого флірту, але хлопець вірить у свою щасливу зірку. Логану належить перемогти не тільки власні страхи, але і впоратися з неврівноваженим російським туристом.

Режисер: David Dinetz, Ділан Трасселл
Актори: Логан Пол, Мікаела Хувер, Хлоя Бріджес, Нік Бейтман, Ендрю Бечелор