Майк Армстронг – досвідчений хокеїст, який виступає в НХЛ за серйозний клуб. Він відрізняється різким, імпульсивним характером. Саме тому талановитий спортсмен регулярно потрапляє в неприємні інциденти. Але чергова витівка молодої людини закінчується для нього справжньою катастрофою. Він прямо під час матчу допускає словесну грубість щодо тренера своєї команди на очах у мільйонів телеглядачів. У підсумку за це серйозне порушення його дискваліфікують. Доля головного героя буквально висить на волосині. Він ризикує опинитися біля розбитого корита, вилетівши з клубу.

Однак Майк вірить в благополучний результат цієї історії. Тим часом доля готує йому новий сюрприз. Джен рве всі стосунки з Армстронгом. Вона шукає собі забезпеченого чоловіка. Дискваліфікований спортсмен ж явно більше не зможе задовольняти всі запити розпещеною красуні. Єдиним, в чиїй відданості головний герой залишається впевнений на всі сто відсотків, є його собака. Фільм Армія і Куп (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Майже весь вільний час він проводить в компанії свого улюбленого бульдога на прізвисько Купер. Оптимістично налаштований хокеїст не знає, що попереду його чекають ще більш серйозні життєві випробування.

Режисер: Денніс Хефтер
Актори: Хіт С. Хейн, Калі Джун, Бен Хілцер, Гері Дж. Нойгер, Гері Міллер, Тревор Уілсон, Елла Медісон, Карен Томас, Уолтер Анарук