Фільм Апетит до любові (2016) дивитись онлайн в HD якості


Емілія Джонс, головна героїня цього романтичного фільму, працює у великій мережі ресторанів, яка поступово продовжує розширюватися. У дівчини хороші відносини з начальством, яке довіряє досить важливі завдання. Коли керівництво корпорації приймає рішення приєднати до себе ще кілька невеликих закладів громадського харчування, то у Емілії додається роботи. Їй необхідно поїхати у маленьке провінційне містечко в штаті Теннессі і умовити господарів одного сімейного ресторану прийняти пропозицію її компанії.

І все було б просто, якби це не було рідне місто героїні, в якому вона вже давненько не бувала. Крім того, власником закладу є сім’я її колишнього хлопця Клею Шарпа, а він у ньому — керуючий. Відмовитися від цієї роботи героїня не може, бо їй доводиться зібратися з силами і відправитися в рідні краї, але перш попрощатися зі своїм нинішнім бойфрендом, відносини з яким тривають вже кілька років, але перспективи весілля, якої героїні вже хочеться, не видно.

Не встигла Емілія в’їхати в місто, а дорогу їй вже перегородило стадо корів. На щастя, вчасно поруч опинився Клей. Ця зустріч пробудила в них забуті почуття. Фільм Апетит до любові (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Маккей
В ролях: Тейлор Коул, Ендрю Ст. Уолкер, Еллі Міллс, Маркус Роснер, Роберт Молоні, Дженніфер Гріффін, Антоніо Кайонни, Морган Тейлор Кемпбелл, Кейт Крачлоу, Пітер Хенлон