Приготуйтеся побачити старих персонажів. Всі вони подорослішали, змінилися, але вони знову все в зборі! Вас чекає маса відмінних жартів, класичного гумору, за який ми так любимо перші фільми. У фільмі «Американський пиріг 8: Знову разом» розповідається про зустріч шкільних товаришів через 13 років розлуки. Випускники 1999 року згадають минуле і відірвуться на всю котушку як в минулі часи. Які б негаразди не підкинула доля, справжня дружба не ослабне і через роки люди, що називаються друзями, знайдуть привід зібратися і влаштувати забійну ностальгічно-розважальну зустріч.

Хочете подивитися спекотне кіно про молодість, справжню дружбу і секс? Тоді серія Американського Пирога підходить вам краще за інших. Ця частина франшизи максимально добре показала, ті відчуття, які відчувають старі знайомі після довгих років розлуки. У кожного з приятелів тепер своє доросле життя, з притаманними їй турботами. Комусь не вийшло здійснити мрії, а хтось став до непристойності успішним. У головного героя Джима вже з’явилася дружина і маленька дитина, але це не завадить йому труснути старовиною. Фільм Американський пиріг 8: Знову разом (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Оз став популярним телеведучим. Стифлер працює в одній великій компанії, похвалитися своїми досягненнями йому особливо нічим, тому він бреше про свою посади, ну а Зяблик?

Режисер: Джон Харвітц, Хейден Шлоссберг
В ролях: Джейсон Біггз, Елісон Хенніген, Шонн Вільям Скотт, Кріс Клейн, Томас Іен Ніколас, Едді Кей Томас, Тара Рід, Мена Суварі, Юджин Леві, Дженніфер Кулідж