Пара розуміє, що гроші, які вони заборгували повернути неможливо. Їх фінансистом виступив чоловік, місцевий авторитет і гроза держави. З цього моменту вони вирішують назавжди покинути рідне місто і сховатися. І ось вони опинилися на території Лос-Анджелеса. Розуміючи, що сюди злочинець ніяк не добереться, та й сили вже не ті, вони збираються почати нове життя з цікавими пригодами. В цей раз не ризикувати, непотрібно більше брати непідйомну суму, і лише після цього щастя посміхнеться. Але британські піддані збираються піти на черговий грабіж, тільки в цей раз він набагато небезпечніше, та й люди замішані серйозніше. Їх метою стає велика коштовність ховається в музеї.

Герої вважають, що викравши її, вони з легкістю розрахуються з усіма боргами, зможуть покласти якусь частину в банк, після чого всі навколо стануть їх поважати. Безбідне життя відкрила перед ними безліч дверей, подарувала неймовірні пригоди, але те, що трапиться далі, змусить ще трохи пропотіти. Звичайно, розроблений ними план, насправді з самого початку здався провальним і невдалим, мовляв їм не вийде навіть підійти близько до задуманої мрії, а значить слава ні в якому разі не потрапить до них.

Жінка ризикуючи життям, готова піти за своїм чоловіком навіть на самий непередбачений епізод, головне, аби подібне дало результат. Фільм Аферисти мимоволі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джеймс Оклі
Актори: Ума Турман, Тім Рот, Меггі Кью, Кріспін Гловер, Софія Вергара, Еліс Ів, Ешлі Вільямс, Стівен Фрай, Меліса Сью Андерсон, Паркер Поузі, Деніел Фрэнзис, Шарон Моен, Мелінда Хілл