Вони явний не стандарт-парочка товаришів, які готові на все заради досягнення своєї мети. Живуть вони унікально, і кожен їх день говорить про це. Друзі поняття не мають, як це бути як всі? Якщо у них є собачка, то вона унікальна не своєю породою, а поведінкою, виною такій дивній поведінці нашийник, який б’ється струмом. Загалом герої як завжди креативлять у всьому і дуже сильно переживають, коли одного з них звільняють з роботи, а другий іде сам з гордості. Тільки от гордість не все в цьому житті і з допомогою неї не сплатиш в магазині і не зробиш покупок, і головне, що найцікавіше з допомогою гордості не будеш ситий, вона не гріє, не платить за кредитами і незабаром друзі дізнаються, що вони самому дні.

У них немає грошей на їжу, сон, і, в загальному і цілому, стан плачевний. Щоб якось себе нагодувати, вони надягають панчохи на голову і біжать в перший-ліпший гіпермаркет. Там їм вдається пограбувати прилавок, якось себе нагодувати, але це пустощі лише породжує нові апетити.

Пішовши не поміченими, герої вирішують повернутися, але вже не за ковбасою і булками, а за касою і великими грошима, тільки замість цього знаходять великі пригоди. Фільм Аферисти Дік і Джейн (2005) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дін Парізо
В ролях: Джим Керрі, Теа Леоні, Алек Болдуін, Річард Дженкінс, Енджі Хармон, Джон Майкл Хіггінс, Річард Берджі, Карлос Джекотт, Аарон Майкл Дрозин, Глорія Гараюа