Сюжет фільму зосереджений на двох молодих людей, які живуть в мегаполісі. Вони є аспірантами великого інституту, фахівці якого працюють над широким колом завдань з вивчення океану та його мешканців. Головні герої займаються дослідженням таких гігантських ссавців як кити. Перш за все, їх цікавить, як саме ці великі мешканці морських глибин спілкуються один з одним. Вчені полюють за дивним китом, який видає звуки на частоті 52 Гц. В той же час його «нормальні» родичі передають один одному інформацію за допомогою звуків частотою в 15-20 Гц. У пресі кіт негайно отримує звання самого самотнього істоти на планеті.

Самі ж іхтіологи і океанологи продовжують стежити за цим гігантським ссавцям, яка являє собою цікаву природну аномалію. При цьому деякі люди нагадують такого ж нещасного «52 Гц» кита, який самотньо блукає по морських глибин. Поглинені роботою, кар’єрою або власними комплексами, вони не можуть зробити перший крок назустріч вподобаної людини.

Два молодих аспіранти захоплені своїм дослідженням, що стосуються кита, не помічаючи, що в своїй самоті самі схожі на нього як дві краплі води. Фільм 52Гц, я люблю тебе (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ті-Вей Шен
В ролях: Chuan-Ying Chuang, Chung-Lin Yu, Mify Chen, Сумін Рупи, Сінді Чоу, Нолэй Пихо, Юн-юн Чан, Джина Чи, Чжу-Лун Ма, Hsiao-Lan Pei