Сюжет фільму включає в себе кілька короткометражок. Кожна з них несе в собі особливий сенс. Це можуть бути кумедні або ж сумні історії. Всі герої постануть перед дуже складним вибором. Плюс до всього їм потрібно буде пройти ряд складнощів, згадати про свої дитячі мрії і докласти зусиль, щоб їх реалізувати. Їм вдається визнавати допущені в минулому помилки. Вони навчаться любити по-справжньому, справлятися з усіма труднощами і піклуватися про тих людей, які знаходяться поряд. В одній з короткометражок буде розказано про подружню пару, яка готується разом зустріти Новий рік. Вони є батьками п’ятірки діток, а тому в їхньому будинку не обходиться без суєти.

Вже при виході з супермаркету вони допускають помилку, прихопивши за собою дитину з чужої сім’ї. У подальшому їм належало розібратися, як вчинити з малюком. Інша новела розповість про дівчинку Оле. Вона вчиться в школі. Це відповідальна і добра дитина, яка повинна вчинити крадіжку заради приятельки ані, яка залишилася без манжетів на сукні з її вини.

Гряде важливий шкільний захід, а тому потрібно вирішити проблему якомога швидше. І це лише початок цікавих історій. Фільм 11+ (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марія Сопова, Катерина Устюгова, Дмитро Майоров
В ролях: Олександр Альошкін, Олена Ляміна, Михайло Новоженин, Тетяна Плетньова, Дмитро Білоцерківський