Фільм 100 речей та нічого зайвого (2019) дивитись онлайн в HD якості


Тоні і Пол є кращими товаришами. У недавньому часі вони затіяли суперечку, щоб переконатися в тому, хто з них є кращим. На цей раз їм належить відмовитися від речей. Є одна умова – без речей варто залишатися протягом 100 діб. Також їм потраплять в руки по 1 предмету. Під час випробування, яке виявиться по-справжньому складним для кожного з хлопців, Тоні і Підлогу зможуть зрозуміти, що єдине, що приносить їм страждання – відсутність дружньої зв’язку. Сюжет стрічки розповість історію про світ сучасного матеріалізму, а також пошуку важливих речей, які знаходяться поруч з нами, але здаються далекими і не справжніми.

Дуже часто люди не усвідомлюють, наскільки є залежними від речей. Вони вважають, що коштовності і девайси здатні зробити їх щасливими. Але це дурне переконання, якого тривалого часу дотримувалися і головні герої поданої історії. Тоні і Підлога були в пару кроків від незліченного багатства, але вирішили відмовитися від нажитого роками майна, щоб довести оточуючим і в першу чергу самим собі, що речі не здатні впливати на долю людини, дарувати йому щастя і інші блага.

Ставки виявляються високими, а парі може бути зірвано в будь-який момент, в ту саму мить, коли на горизонті з’явилася красива дівчина. Фільм 100 речей та нічого зайвого (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Флоріан Давид Фіц
Актори: Флоріан Давид Фіц, Маттіас Швайгхефер, Міріам Штайн, Ханнелоре Ельснер, Вольфганг Штумф