Фільм 001 Тролінг (2017) дивитись онлайн в HD якості


Трей і Один — кращі друзі. Вони разом проводять багато часу, адже у них є два головних спільних захоплення. Перше — знущання над інтернет-користувачами, які в народі називають тролінгом, а друге — музика в стилі реп. Хлопці мріють, що коли-небудь зможуть винести свою творчість на велику сцену і стати справжніми артистами. А поки що їм доводиться задовольнятися самодіяльністю в домашніх умовах і розважатися підгляданням за особистим життям Кендри-однієї їх подруги.

Хоч це і негарно з їхнього боку, адже вони вторгаються в чуже інтимний простір, але хлопці від цього отримують занадто велике задоволення, щоб відмовлятися від цього заняття. Несподівано в їх житті з’являється людина на ім’я Річард Ноуман. З Одіном він був раніше знайомий тільки у віртуальному світі, а тепер вирішив з ним поспілкуватися і в реальності. Він теж займається тролінгом, але не заради забави, а професійно. Він пропонує Одіну заробити на цій справі непогані гроші, але тільки в тому випадку, якщо він відмовиться від свого друга Трея.

Пропозиція досить приваблива, враховуючи розмір оплати. Один вже майже погоджується, але раптом починає розуміти, що новий знайомий веде нечесну гру. Фільм 001 Тролінг (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Gregg Gol Ding
В ролях: Бьянка фон Крейг, Філліп Кэйрс, Лорен Кейн, Джеремі Тернер, Gregg gol ding, Джессі Лі Сміт, Anne Luna, Керол Морі, Louis Morton