Дівчина по імені Чарлі Монро сподівається і вірить, що одного разу хлопець, який їй дуже подобається, зверне на неї свою увагу. А поки героїні доводиться лише з’являтися на роботі у Дена, і спілкуватися з ним, поки не прийшла його красива наречена, модельної зовнішності. Чарлі дуже любила тварин, тому обрала професію ветеринара. Ден в цей час працював у притулку для собак, і ставився до них краще, ніж до людей. Чоловік дбав про собак, годував їх, і випускав ненадовго побігати. Це ставлення супроводжувалося поки за псами не приходили нові господарі.

Чарлі найбільше привабило дане спілкування з тваринами, тому вона відчувала до Дену чудові почуття, але боялася зізнатися в цьому і зруйнувати прекрасне життя хлопця. Однак рідна сестра Дена дуже добре ставилася до Монро, і з боку їй було дуже помітно душевний стан героїні. Сестра знала, що брат вже заручений з моделлю, але вона хотіла, щоб Ден хоча б спробував задуматися про майбутнє з милою дівчиною, якого від нього без розуму.

Тому молода героїня підлаштувала кілька їх зустрічей в романтичній обстановці, щоб зблизити пару закоханих. Фільм Їж, Грай, Люби (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Крісті Уїлл
Актори: Джен Лиллей, Джейсон Сермак, Лі Мейджорс, Ліндсей Вагнер, Люсі Гест, Емілі Медісон, Едуард Віцке, Amelie Will Wolf, Tak Shinyei, Кендас Черчилль