Історична стрічка від американського виробника «Наліт Грэйхаундов» (Greyhound Attack) переносить глядача в останні дні періоду Другої Світової війни. Авіація союзників на небі стала все частіше спостерігати незвичайні німецькі гіперзвукові ракети і ракетоплани. Всі члени командування розуміло, що перевага на небесних просторах може прийти кінець. І тепер керівництво ставить практично нездійсненне завдання перед льотчиками. Їм необхідно було вистежити, де розташований завод, який виробляє літальні апарати. Крім цього додатковим завданням для льотчиків є знищити це місце.

В останні дні Другої світової війни авіація союзників починає зустрічати в небі дивні німецькі ракетоплани і гіперзвукові ракети. Командування, наляканий перспективою втратити перевагу в небі, ставить перед льотчиками практично неможливу задачу: встановити місцезнаходження заводу з виробництва літальних апаратів і знищити його. Фільм Наліт Грэйхаундов (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У перші дні Другої світової війни міжнародний конвой з 37 кораблів союзників на чолі з капітаном Ернестом Краузе в його першому командуванні есмінці США перетинає підступну Північну Атлантику, в той час як його переслідують вовчі зграї нацистських підводних човнів.

Режисер: Крістофер Форбс
Актори: Jezibell Anat, Ronald Blanton, Christopher Brophy, Christopher Carey, David Coppa