Епоха аристократії дев’ятнадцятого століття багата на різні любовні інтриги. Одна з таких сталася в Парижі. Історія закрутилася у форматі трикутника, в якому киплять і вирують пристрасті. Один з кутів-П’єр Луїс. Сучасний і модний на той час поет, великий цінитель подорожей. Другий-Анрі де Реньє. Він близький соратник П’єра, так само є поетом, але менш популярним. Основа цього трикутника – дівчина на ім’я Марія де Ередія. Обидва поета всім серцем люблять дівчину. Зав’язала в боргах, через свого батька, Марія де Ередія змушена виходити заміж за Анрі де Реньє. Анрі в ній душі не чує, але серце дівчини належить вірному другу новоспеченого чоловіка.

Коли Марі стає дружиною Анрі, вона думає, що тепер їй не бачити щастя і на цьому принади життя закінчені. Але аж ніяк все не так.Головною пристрастю П’єра є еротика. Еротична література і фотографія, на думку самого поета, головне становить справжнього кохання. Дізнавшись про те, що Марі вийшла заміж за кращого друга, молодий поет їде в подорож по далеких краях світу, тому що знаходиться в місцях, де кожна дрібниця нагадує про кохану, він не зміг. Фільм Куриоса (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Перебуваючи в пошуках улюбленої еротики П’єр намагається не думати про подію. В цей час в Парижі гордий Анрі від того, що Марі дісталася йому, продовжує жити звичайним життям і любити дівчину.

Режисер: Лу Дружині
Актори: Ноемі Мерлан, Нільс Шнайдер, Бенжамен Лаверн, Камелія Джордана, Аміра Касар, Скалі Дельпейра, Емільєн Діар-Детоф, Матильда Варньє, Мелоді Рішар, Деміен Боннар