В майбутньому люди не уявляють свого життя механічних і електронних помічників. У кожному будинку живуть сучасні роботи, створені для надання допомоги людям. Андроїди покликані абсолютно у всьому підкорятися господарям, і не мають права завдавати їм шкоди. Для цього при їх розробці закладаються три чільні принципи безпеки людства. Забезпечення ринку новими роботами виробляє впливова корпорація «Роботікс». На чолі компанії довгі роки стояв Альфред Леннінг, винахідник андроїдів. Але його вбиває його ж творіння, робот на ім’я Санні. Як таке могло статися, якщо операційна система залізного хлопця захищена від вбивства людей? Розібратися в цьому не простій справі належало впертому детективу Спунеру.

Чоловік на дух не переносить «залізяки», оскільки вважає їх небезпечними і хитрими. Хоча і сам герой є частково роботом. Справа в тому, що одного разу офіцер потрапив в аварію, і мало не помер. Щоб його врятувати, Леннінг провів ризиковану операцію, і створив для копа механічну руку. Але смерть вченого стала лише відправною точкою у війні між людьми і роботами. Санні – обраний, якому під силу захистити побратимів, і не допустити робокалипсиса. Фільм Я, робот 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

В ході пригод хоробрий детектив і Санні зустрічають чарівну даму, яка доктором в Роботікс. Вона проводить діагностику пристроїв, і ледь не вбила Санні, коли його визнали відчуває істотою.

Режисер: Алекс Пройас
Актори: Уілл Сміт, Брюс Грінвуд, Бріджит Мойнахан, Джеймс Кромвелл, Алан Тьюдік, Чі МакБрайд