Хеллбой — породження зла, але в результаті невдалого експерименту він потрапляє на планету Земля. Зростає і стає позаштатним співробітником американських спецслужб. Він зрозумів своє покликання — знищувати породження зла. Він заганяв назад неймовірні сили, бився з могутніми істотами. І ось, знову потрібна його допомога. Після тривалої депресії головний герой ніяк не може прийти в себе, а всі спроби допомогти суворо відкидає. Але коли над світом знову нависає загроза від якоїсь Кривавої Королеви, Хелл розуміє, що повинен зібрати свою суперкоманду, і битися зі злом, в іншому, як зазвичай.

Мета королева — знищити людський рід. Цей суперник сильніший за всіх попередніх, тому Хеллбой не виключає те, що з цієї битви він не повернеться. Йому вже не раз доводилося рятувати тисячі життів. Але тепер від Хеллбоя залежить доля всього світу. Демону належить битися з відродилася відьмою Німуе, яка горить спрагою помсти. Колись вона була дружиною самого Мерліна і володаркою озера. Фільм Хеллбой 3 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак почавши практикувати криваву магію, Німуе стала надто небезпечною, і інші відьми змогли позбутися від неї. Тепер же, повставши з мертвих, Німуе готова помститися всьому світу, і тільки Хеллбою під силу впоратися з нею.

Режисер: Ніл Маршалл
В ролях: Девід Харбор, Мілла Йовович, Іен Макшейн, Пенелопа Мітчелл, Саша Лейн, Деніел Де Кім, Бернард Коллако