Незрозумілі явища і НЛО регулярно переслідують життя людей. Радіоведучий Рідлі Кей захоплюється тематикою пов’язаної з НЛО, прибульцями і чорною магією. Але це тільки захоплення, поки в його житті не з’являється дивна молода дівчина на ім’я Крістал. Дівчина вривається і кардинально змінює життя молодого радіоведучого. Вона – техаська сирота, яка має за спиною трагічне минуле. Батьки часто ображали дівчинку, і одного разу вночі, втративши свідомість, вона виявляє, що її батьки мертві.

Після смерті батьків юна Крістал опиняється в сирітському будинку, але їй починає здаватися, що за нею йде її мертва мати і дивний чоловік в чорному. Страждаючи від параної, дівчина вирішує втекти в Старе село в Техасі, де зустрічається з Рідлі та іншими друзями. Перебуваючи на ранчо, вони знаходять старі документи, які дозволяють вивчати паранормальні явища. Фільм Тінь Кристал (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Відхід від великого міста не рятує Крістал від параної – за дівчиною продовжує слідувати людина в темному одязі і її покійна мати, а за ними йде смерть, біль і страждання. Чи зможе вона врятувати друзів, що залишилися, і позбутися параної?

Режисер: Ilyas Kaduji
В ролях: Сієнна Гіллорі, Мхейрі Калві, Вільям Б. Девіс, Марк Арнольд