Фільм Танці на смерть (2017) дивитись онлайн в HD якості


Ядерний катаклізм, який пронісся по планеті, зруйнував цивілізацію. В 2070 році людство змушене розселитися в бункери. Ці захисні споруди працюють на енергії від танцювальних турнірів. Молоді танцюристи повинні змагатися між собою на арені. Молодий хлопець, який став танцюристом, кидає виклик цій системі. Головний герой фільму «Танці на смерть» – хлопець Костя, який опинився на танцювальному турнірі, будучи спійманий поліцією. Танці проходять для того, щоб живити місто енергією. Молоді люди змагаються в рухах в ритмічній музиці. Той, хто програє, служить енергетичним харчуванням для міста.

Ставши танцюристом, хлопець налагоджує стосунки з іншими хлопцями і закохується в дівчину Аню, яка танцює на турнірі. Це змагання створено не для відпочинку тих, хто населяє бункери. Танцює молодь з різних команд змагається один з одним, намагаючись залишитися на арені. Костя перемагає на танцювальному шоу і повинен зустрітися в поєдинку з командою Ані. Щоб врятувати свою дівчину, він кидає виклик системі. Фільм Пипец 2 (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Налагоджений спосіб енергозабезпечення міста можна переробити, але для цього закоханим знадобиться сміливість, відвага і впевненість у своїй непереможності. Любов головних героїв впроваджується в світовий порядок, щоб створити гуманну систему на планеті.

Режисер: Андрій Волгін
В ролях: Іван Жвакин, Ликера Ілляшенко, Микита Волков, Олександр Тютін