Фільм Світ майбутнього (2018) дивитись онлайн в HD якості


Земля перестала бути тією квітучою і прекрасною планетою, якою була раніше. Тепер вона більше нагадує пустку, де людину буквально на кожному кроці чатує смертельна небезпека. Єдиним безпечним притулком стало місце під назвою Оазис, де можна більш-менш стерпно існувати. Саме там і мешкає головний герой, якому належить пройти нелегке випробування – відправитися в небезпечну подорож, щоб відшукати ліки для тяжко хворої матері. От тільки ніхто не знає напевно, чи існує в природі такий засіб, який зможе поставити нещасну жінку на ноги. Немає ніякої гарантії того, що за межами Оазису його можна відшукати.

Однак у героя немає вибору, і він відправляється назустріч ворожому світу. В якості помічника і охоронця він бере з собою вірного робота. Несподівано хлопець дізнається, що його існування чимось дуже заважає одній злій людині, яка готова піти на все заради її смерті. Фільм Світ майбутнього (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І тепер герою належить не тільки справлятися з труднощами, що встають у нього на шляху, але і ховатися від кілера, який вже вийшов на його слід. Чи зможе він відшукати заповітні ліки і повернутися живим і неушкодженим до улюбленої матінки?

Режисер: Джеймс Франко, Брюс Тьєррі Чунг
В ролях: Джеймс Франко, Люсі Лью, Мілла Йовович, Маргарита Левієва, Сьюкі Уотерхаус, Метод Мен, Снуп Догг, Кармен Ардженциано, Скотт Хейз, Еліша Хениг