Багато століть людство замислюється над питанням, яке турбує уми і серця. Чи одні ми у Всесвіті? Земля – багата на ресурси планета, але на жаль, люди не цінують того, що вони мають. Головний герой фільму досліджує природу Африки, і намагається знайти нові види ліків, які б допомогли звірам регіону не вимирати. Але його дослідження закінчуються провалом, і не приносять потрібних результатів. Надя також прибула в Африку зі своєю місією. Молоді люди знайомляться, і вирішують об’єднати свої зусилля. Вони проводять достатньо часу разом для того щоб зблизиться. Їх перша романтична вечеря удвох перериває шокуючу подію.

Інопланетні кораблі вторгаються на Землю, і починають її захоплення. Велика частина людства гине від нищівного удару. Решту людей, які зуміли вижити, інопланетяни використовують в якості робочої сили. Але залишилися ще сміливці, які готові дати відсіч загарбникам. Але для героя це буде складний шлях. Фільм Повстання (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тому що незважаючи на те, що люди повірили йому, він не знає, що потрібно робити. Боротьба буде довгою і важкою. Чи вийде у людей відвоювати планету у інопланетних істот?

Режисери: Джо Миэйл
Актори: Біпаша Басу, Каран Гровер, Сулабха Эрийа, Закір Хуссейн, Ніна Гупта, Нилима Прія і Санджай Шарму