Фільм Перед тим, як настане темрява (2017) дивитись онлайн в HD якості


Життя Пітера в корені зазнала краху, коли стало відомо, що його дружина пропала безвісти. Стурбований чоловік розраховував на допомогу поліцейських. Тільки у відділі він почув відмову. Його заяву ніхто не бажав приймати. У підсумку пошуки зниклої жінки так ніхто і не почав. Коли це сталося, він став розуміти, що з нею могло статися щось жахливе. Через кілька тижнів він отримав дзвінок від провідного видеоподкаста, пов’язаного з конспірологією. Чоловік запевняв, що зникла жінка є ідеальною особливою для реалізації особливої програми.

Це розробка уряду, пов’язана з міжзоряною колонізацією. Ця новина потрясла Пітера. У подальшому все стало ще більш загадковим. Пітер усвідомлює, що всі попередні погляди на світ і те, що відбувається в ньому було помилковою думкою. Йому належить подивитися на навколишні речі під іншим кутом, зрозуміти, ким він є насправді. Плюс до всього постає нова мета – знайти своє місце в новоспеченому світі, повному відкриттів і небачених раніше граней.

Відтягувати реалізацію цього не варто, попереду настають сущі зміни, які мають невід’ємний зв’язок з його дружиною, як би це дивним не здавалося трохи раніше. Фільм Перед тим, як настане темрява (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бенні Оливери
В ролях: Райан Куїнн Адамс, Саманта Лоренти, Рей Ведмідь, Джанін Ромні, Бред Хэмерли, Тревіс Оуенс