Багато років люди по всій землі розповідають про свої контакти з прибульцями з інших світів. Більшість скептично ставиться до цих історій. Але не Цього разу. Цей фільм розповідає моторошні історії п’яти викрадених інопланетянами людей. Прогулянка на самоті в пустелі, відпочинок в лісовому таборі-ніхто не застраховане від зустрічі з гостями з безкрайнього космосу. Прийшли вони з миром? Доброзичливі до землянам? У перші дні після повернення в «викрадених» поступово відновлюється пам’ять і приходить в жах від того, що робили з ними космічні монстри.

Таємничі викрадення, безжальні досліди, невіра близьких людей – це лише мала частина проблем, з якими стикаються жертви викрадень. Немає підтримки, немає виходу, один величезний страх за своє життя. Доля зіштовхує постраждалих від інопланетян.

Вислухавши історії один одного, герої розуміють, що Землі загрожує страшна небезпека. Безжальні космічні монстри готують вторгнення і людям не потрібно чекати пощади. Фільм Ксенофобія (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джо Кастро, Томас Дж. Черчілль, Стівен Дж. Ескобар
Актори: Крістен Рентон, Ману Интирэйми, Alexander Kane, Брінк Стівенс, Рейчел Стерлінг