Фільм Годзілла 2: Король монстрів (2019) дивитись онлайн в HD якості


Ця нова історія віднедавна готовий розповісти про неймовірні героїчні зусилля одного відомого криптозоологічного агентства. Ця організація носить незвичайну назву «Монарх». Спеціалізуються вони зі стримування неймовірно великого монстра, який з’явився з нізвідки. На цей раз проти нього збирають команду відважних воїнів, які змушені піти на битву з неймовірно великим чудовиськом, його називали Годзіллою. На цей раз проти монстра йдуть Мотра, Родан і кайдзю, який є триголовий монстр на ім’я Кінг Гідора. Свого часу всі ці найдавніші суперхищники, через якийсь час перетворилися в давно забутих легендарних істот.

Але незабаром всі вони знову повстають. Вони змушені знову почати свою чергову сутичку. А людству тим часом залишиться лише відійти куди-небудь в сторону, щоб тим часом під час цієї кровопролитної сутичок не виявитися мертвим. Бій йде не на життя, а на смерть. Але сили виявляються рівні. Годзілла не піддається. Фільм Годзілла 2: Король монстрів (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але трохи згодом вчені з’ясовують, що це величезна істота просто шукала собі місце для відкладання яєць. А якщо це трапитися всьому світу прийде кінець, і замість людей світом правити будуть нові істоти. А за один раз монстр може вивести більше мільйона подібних особин.

Режисер: Майкл Догерті
В ролях: Міллі Боббі Браун, Віра Фарміга, Саллі Хокінс, Чарльз Денс, Бредлі Уітфорд, Кайл Чандлер