Події фантастичного фільму розгортаються в недалекому майбутньому на тлі глобального апокаліпсису, який знищив велику частину людства. Невеликій групі вчених вдається вижити. В якості притулку вони використовують старий бункер, де є все необхідне для відносно нормального існування. Незважаючи на звалилися неприємності, головні герої не втрачають присутності духу. Вони впевнені, що у людей ще є шанси на відновлення фактично повністю зруйнованої цивілізації. І таку можливість дослідники бачать у штучному інтелекті. Роботи під управлінням ШІ стануть відмінною підмогою в справі зведення нових міст та інфраструктури, яка була стерта з лиця землі катаклізмом.

Натхненні цими перспективами вчені приступають до роботи. З зберігається в бункері мотлоху їм вдається створити необхідне для досягнення поставленої мети обладнання. У підсумку кропітка праця головних героїв приносить свої плоди. Вони конструюють першого андроїда, який завдяки штучному інтелекту здатний виконувати широкий спектр завдань.

Радості мешканців бункера немає меж. Ось тільки людям не спадає на думку, що ІІ може вийти з-під їх контролю. Фільм Генезис (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Барт Располі, Фредді Хаттон-Міллс
В ролях: Чіке Оконкво, Олівія Грант, Уоррен Браун, Джон Ханна, Ед Стоппард, Рік Уорден, Бен Шафік