Дії фільму переносять нас в невелике провінційне містечко. Саме тут проживає два брати, які переконані в існуванні позаземних цивілізацій. Молоді люди вважають, що влада приховує від простих людей інформацію про регулярні відвідини Землі прибульцями. Так що хлопці постійно носять з собою відеокамеру. Вони сподіваються рано чи пізно відобразити на плівку який-небудь непізнаний літаючий об’єкт. В один зі звичайних днів головні герої відправляються на прогулянку по міських вулицях. Вони і не підозрюють, що неподалік група вчених готується провести секретний експеримент. У співробітників дослідної лабораторії є все необхідне для того, щоб приступити до дослідів.

Тим часом неквапливо прогулюються по рідному місту молоді люди помічають в небесах дивний об’єкт явно позаземного походження. Вони просто не вірять своєму щастю. Брати негайно дістають камеру, щоб зафіксувати цей знаменний момент на відео. Але далі їх чекають ще більш дивні відкриття. Молодим людям належить зустрітися з інопланетянами Наживо.

І це стане лише початком їх дивовижних пригод. Чи вдасться головним героям налагодити контакт з представниками інопланетної цивілізації? Фільм Дивися в небо (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Alexander Murillo
Актори: Люк Олбрайт, Дж. Ніколь Брукс, Джордж Калеодис, Кріс Корбін, Ренді Краудер, Емі Фаррелл, Кріс Фрост, Карен Фурно, Адрієн Грейді, Карсон Керн