У Кирила є хороша робота в сфері комп’ютерних ігор, люблячі батьки, чарівна наречена і московська прописка. Але в один жахливий день це блискавично випаровується. В квартиру в’їжджають чужаки, впевнені, що жили тут споконвіку, мама з батьком дивляться на нього, як на незнайомця, а дівчина нерозуміючим поглядом дивиться на фізіономію нареченого. Його слідів не залишається навіть у паспортному столі. Його всі забули! Відтепер він-невидимка, безслідно проходить повз поспішають у своїх справах людей. Коли відчай накриває героя з головою, і він вже готовий на будь-яке безумство, несподівано дзвонить його телефон.

Невідомий голос дає хлопцю інструкції, які призводять його до Покинутої водонапірної башти. З’ясовується, що тепер на молоду людину покладається важлива місія — він зобов’язаний охороняти митницю між паралельними світами, чия кількість вимірюється десятками. Застряглі на первісних ступенях розвитку і технологічно розвинені, теократичні і демократичні, з людьми і без людської присутності — ці реальності такі різні і рух між ними має суворо регулюватися.

Чи зможе простий москвич знайти відповідь на найголовніше питання: яке місце займає Земля в цій дивній ієрархії? Фільм Чернетка (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сергій Мокрицький
В ролях: Микита Волков, Євген Ткачук, Ольга Боровська, Андрій Мерзлікін, Юлія Пересільд, Євген Циганов