Одна з героїнь цієї історії познайомилася з хлопцем через інтернет. Спілкувалися у віртуальному світі вони недовго, вирішивши досить скоро влаштувати нормальне побачення. Наприклад, на поромі, який ходить по місцевій річці. Для дівчини це був перший досвід зустрічі з людиною, яку вона спочатку знайшла на сайті. Її кавалером виявився молодий м’язистий чоловік, який чомусь не випускав телефон з рук і не дуже уважно слухав те, що вона намагалася говорити. А розповідала дівчина про свої пристрасті в області кіно.

Як раз в цей момент по телевізору в барі, де вони сиділи, показували один з її улюблених фільмів про боротьбу людей з акулами. Як виявилося, такій милій особі з дитинства подобаються досить кровожерливі фільми. В якийсь момент хлопець вирішив вийти на повітря, залишивши супутницю в барі. Через кілька хвилин героїня теж вирішила освіжитися і приєдналася до хлопця, хоча було зрозуміло, що побачення і розмова у них не клеяться. Втім, це все відійшло на другий план, коли сталося те, чого ніхто з пасажирів не міг очікувати.

Дивитися на акул через екран-це одне, а ось зустрітися з ними в реальності — зовсім інше. Тільки як ці зубасті монстри могли опинитися в звичайній річці? Фільм Акули в Міссісіпі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Місті Таллі
В ролях: Ентоні Барб’є, Денні Космо, Хіггінботтом Майлз Долеак, Ештон Лі, Джейсон Лондон, Джеремі Лондон