Аллен зрозумів, що по вуха закохався в дочку свого начальника. Розраховувати на взаємні почуття могло б бути нерозумно з його боку, але в подальшому чоловік зрозумів, що красуня зовсім не проти закрутити з ним роман. Відносини між ними розвивалися дійсно дуже стрімко. Здавалося, удача супроводжує їм, адже вже незабаром чоловік зрозумів, що батько нареченої зовсім не проти їхнього роману. Аллен набрався сміливості і запропонував своїй коханій вийти за нього заміж. Вона відповіла йому так, а тому з того моменту в їх житті почалася непроста Підготовка до цього відповідального торжества. Абсолютно несподівано щастя Аллена було розбите. Виною тому стала поява в його житті давньої подруги нареченої.

Вона зацікавила нареченого не на жарт. В подальшому чоловік навіть став усвідомлювати, що відчуває до неї щось більше, ніж просто дружні почуття. Аллен чудово розуміє, що він і його майбутня дружина не зовсім чесні один з одним. Він навіть став здогадуватися, що його наречена не проти закрутити роман з дівчиною. Всі ці факти ставлять під загрозу майбутнє шлюбу Аллена з донькою начальника.

До весілля залишилося не так багато часу, а тому потрібно постаратися вирішити цю ситуацію, щоб в подальшому не довелося шкодувати про скоєне. Фільм Зворотний бік медалі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Уоррен Пембертон
Актори: Мігель А. Нуньєс мл, Роджер Гуэнвер Сміт, Еріка Хаббард, Бред Джеймс, Коко Браун, Нік Арапоглу, Бріанна Марі, Лакета Рене Букер, Усман Шаріф, Брайан Кайоде-Патрік Джонсо