Майкл все життя мріяв допомагати людям. Надавати їм підтримку і шукати виходи зі складних життєвий обставин, в які вони потрапили не по своїй волі. Тому робота в ООН була для нього головною метою. Старанно працюючи, він, нарешті, зміг здійснити свою мрію. Його призначають координатором гуманітарної програми ООН. І перша країна, куди його посилають Ірак. Країна, яка розбита після багаторічної війни і протистоянь. Саме тут, думав Майкл, йому вдасться проявити себе і спробувати свої сили. Освоїтися на місці йому допомагає його начальник Паша, який дуже добре знає і цей регіон, і специфіку роботи.

Однак, почавши роботу, молодий чоловік виявив, що ситуація тут далека від налагодження мирного життя населення. Після закінчення військових дій, Ірак став центром боротьби за ресурси різних компаній, країн і угруповань, які підуть на будь-які підлості аби отримати бажане. Така ситуація змусила Майка розбиратися в ситуації глибше. І молодий чоловік зрозумів, що тут має місце бути жахливих масштабів змова. Як йому вчинити?

Адже його подальше розслідування ставить під удар не тільки його життя, а й життя начальника і коханої жінки. Фільм Зрада для початківців (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пер Флю
В ролях: Тео Джеймс, Більче Білгін, Бен Кінгслі, Жаклін Біссет, Россіф Сазерленд, Брайан Маркінсон, Рейчел Уілсон, Шона МакДональд, Даніела Лавендер, Ейдан Дівайн