У сімейному четі Джона і Карен, назрів розкол, після вердикту докторів, який став для них вироком. Їм оголосили, що вони не здатні мати дітей. Між колись закоханими людьми, настало затишшя, пристрасть вщухла, вони перестали знаходити спільну мову. Вони не розлучилися, і живуть разом, але це справа звички, не більше того. Поки вони переживають сімейну драму, в місті поширюється заразний вірус, що перетворює жителів у зомбі. Дізнавшись про те, що відбувається, подружжя вирішують замкнутися в квартирі, щоб перечекати зомбі навала. В цей момент, вони нарешті усвідомлюють, як сліпі були, адже головна цінність, це їх близькість, яку вони мало не втратили назавжди.

Всі проблеми можна вирішити, головне, що ні разом, а значить, зможуть з усім впоратися. Карен з Джоном знову відчувають тяжіння, і щасливі, хоча в нинішньому становищі, їм потрібно постаратися вижити, щоб і далі насолоджуватися цим станом. Несподівано він проявляють співчуття, і впускають себе в будинок, незнайому пару, після появи, яких настає кінець їх ідилії. Фільм Зоопарк (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Коли раптова епідемія починає перетворювати людей на справжніх зомбі, а подружжю доводиться замкнутися в квартирі і чекати порятунку, то вони згадують, що найважливіше погода в домі, і раптом їх відносини починають грати новими фарбами.

Режисер: Антоніо Тублин
В ролях: Klaus Huber, Едвард Спелірс, Антонія Кемпбелл-Хьюджес, Зої Таппер, Томас Ченнінг, данні тікер, RobinGot, Лукас Лоугрен, Патрік Карлсон