У цьому районі Брукліна живуть вільні і розкуті особистості, здатні пристосовуватися до будь-яких умов існування. Вони демонструють показний успіх, різноманіття культурних традицій, релігійних напрямків. Морально – етичні погляди також розходяться, як і світогляд, але двом сім’ям вдалося створити видимість добросусідських відносин. Хтось не розуміє, як їм вдається жити разом, але люди намагаються дотримуватися унікальної самобутності і зрозумілих тільки їм правил існування. Звичний світ руйнується, коли на порозі одного з будинків з’являється миловидна студентка з обміну. Дівчина своєю появою зруйнує хитку рівновагу обох будинків, але члени сімей намагаються не розкривати наявні таємниці.

Існуючі століттями секрети, ретельно охороняються від зовнішнього впливу, ніхто зі сторонніх не повинен про них дізнатися. Невже сімейне благополуччя виявляється уявним? Юна дівчина з подивом розуміє, що сусідські родини демонструють багатство і успіх, яких просто нема, але для чого вони це роблять? Історія драматично переплетених доль двох сімей, що живуть в Брукліні.

Їх приховане неблагополуччя оголюється у всій глибині з появою іноземної дівчини-студентки з обміну, яка несподівано руйнує крихку рівновагу обох будинків. Фільм Золоті виходи (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Алекс Росс Перрі
В ролях: Емілі Браунінг, Крейг Бутт, Джейсон Джампьетро, Джейсон Грізеллі, Адам Хоровіц, Мері-Луїз Паркер, Джейк Перлин, Кіт Поулсон, Лілі Рейб, Джейсон Шварцман