У Гамбурзі 70-х, через тридцять років після закінчення Другої світової, в барі «Золота рукавичка» засідають жителі західної частини переможеної країни. Це місце, куди приходять від безвиході, а не з бажання відзначити: нервовий жовте світло, брудні стіни, липка стійка, відразливі гості середнього віку, сваряться так, як ніхто ніколи не лається. Сальне волосся, брудний одяг і запах, що доноситься до глядачів через камеру, — нестерпний дух гамбурзького літа, де розкладання живих людей так очевидно, що роками ніхто не помічає гниють в парі кварталів трупи.

Фріц Хонка — порівняно пристойний завсідник — живе на горищі багатоквартирного будинку та, на відміну від пияка більшості, ходить хоч на якусь роботу незважаючи на алкоголізм. Грубий, з землистим обличчям, розквашеним носом і діоптріями несиметричних очок, він — з горбом і в неохайному одязі — викликає не більше підозр, ніж інші. З просоченими особами, синцями по тілу і рухами побитих собак, люди в «Золотій рукавичці» могли б бути і маніяками, і жертвами — мигцем в діалогах миготить чиєсь минуле в концтаборі по обидві сторони. Фільм Золота рукавичка (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Цей факт, тим не менш, нічого не пояснює і нікого не виправдовує: поки решта Німеччина за кадром намагається побудувати майбутнє під солоденькі естрадні пісні, гості «Золотої рукавички» будуть замкнені в реальності «Людської багатоніжки».

Режисер: Фатіх Акин
В ролях: Адам Боусдукс, Йонас Дасслер, Марк Хоземанн, Маргарете Тизель, Катя Штудт, Мартіна Эйтнер, Харк Бом, Трістан Гебель, Тому Хосбек, Філіп Балтус