Крах сімейного життя і процедуру розлучення кожен з учасників цього процесу сприймає по-різному. Для деяких це полегшення і свобода, для кого-то розгубленість, яка перетворюється в депресію. Героїня фільму «Знову вдома», яка вже вступила в бальзаківський вік, намагається не піддаватися розпачу і почати нову сторінку свого життя. Вона вирішила змінити все, включаючи місце проживання, що нагадувало про болючі події недавнього минулого. Разом з дітьми жінка переїжджає в Місто Ангелів і відразу ж з головою занурюється в атмосферу мегаполісу. Познайомившись з трьома початківцями і поки не дуже вдалими акторами, вона дозволила їм деякий час пожити в її будинку.

А гості, проповідували свободу відносин, допомогли їй відкрити в собі самій нову сторону чуттєвості, про яку не здогадувалася. Дама виявилася настільки стурбована особистим життям, вільним від зобов’язань способом життя, насолодами, чоловічими ласками, що в поривах пристрасті вона ледь не забула про свій материнський борг. Фільм Знову вдома (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Все, що переживає мати, залишає глибокий слід в душі дитини, вразливої істоти, якій потрібна особлива увага в цей неймовірно складний період. Хто ж візьме гору над цією ситуацією: Мессаліна чи мама?

Режисер: Холлі Мейерс-Шайер
В ролях: Піко Олександр, Нат Вулф, Рейд Скотт, Майкл Шин, П.Дж. Бірн, Кендіс Берген, Різ Уізерспун, Лейк Белл, Лола Фленері, Джен Киркман