Молода жінка-домогосподарка Ен (Джі-а Пак) – творча особистість і захоплюється створенням скульптур. Зимовим холодним днем Ен дізнається, що її чоловік (Джунг Ву Ха) зраджує їй з іншою жінкою. Від такої новини на душі Ен стало холодно і порожньо як взимку. В засмучених почуттях, втрачена, вона бродить по міських вулицях і несподівано згадує (або у неї виникли асоціації?) про один телевізійний репортаж. Там йшла розповідь про молодого ув’язненого на ім’я Чжан Чжин (Чан Чен), звинуваченого у вбивстві і очікує страти в камері смертників. Він вчиняє суїцид, як останню надію на відстрочку смертного вироку, як можливість зробити ще один подих.

Будучи творчою натурою, Ен придумує неординарний спосіб помсти за зраду чоловіка, супроводжуючи все перформансом про чотири пори року. Вибираючи об’єкт і зброю помсти, Ен думає про те, щоб не зруйнувати чужу сім’ю і не зробити боляче іншій жінці. Молода жінка приходить до в’язниці і домагається зустрічі з Чжан Чжином, оголосивши себе його коханкою. Вона починає відвідувати засудженого до смерті. Фільм Зітхання (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Всього 4 побачення, як 4 пори року. Вона хоче подарувати йому світ, то чого він позбавлений: фотошпалери, які вона приносить в кімнату побачень, її пісні дають нові відчуття. Про ці побачення дізнається чоловік Ен.

Режисер: Кім Кі Дук
В ролях: Чан Чень, Кан Ін-хен, Ха Джон-у, Кім Кі Дук, Пак Чі-а