Головна героїня фільму «Жорстокість» — дівчина-підліток на ім’я Віка. Вона важка дитина, яка виросла в неповній родині і мріє отримати максимум особистої свободи, вважаючи, що його ніхто не розуміє і не цінує. Улюблене заняття Вікторії спостерігати за сусідськими будинками через об’єктив домашнього фотоапарата. Одного разу вона стає свідком особистої драми сусідського чоловіка. Виявляється, той потай від сім’ї крутить роман з молодою жінкою на ім’я Зоя. Якимось незбагненним чином в голову дівчинки закрадається думки почати шантажувати нечесного сусіда. Той побоюється розголосу, і щоб уникнути проблем негайно розлучається з Зоєю. Ці події якраз і призводять до знайомства двох молодих дівчат.

Дізнавшись подругу краще, Віка пропонує юній кар’єристці Зої помститися колишньому коханцеві. Разом вони розробляють план помсти. Дівчата так захоплюються тим, що відбувається, що упускають з виду той момент, що їх справедлива відплата давно вийшло за рамки кримінального кодексу. Ще б пак! Вони заходять та далеко, що влаштовують пожежу в його будинку, розбивають дорогий автомобіль і хочуть налаштувати проти нього його власну дружину.

Здається, що загралися дівчатам давно пора зупиниться, але вони вирішуються на останній відчайдушний крок – пограбування його будинку. Фільм Жорстокість (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марина Любакова
В ролях: Рената Литвинова, Анна Бегунова, Євген Сєров, Олексій Франдетті, Ольга Онищенко, Олександра Астахова, Микита Ємшанов, Станіслав Бєляєв, Ігор Афанасьєв, Тимофій Трибунцев