Фільм «Життя у всіх фарбах» 2015 року повідає вам про життя чудової співачки. Ця історія є правдивою і познайомить з творчістю дуже знаменитої співачки. Її звуть Доллі Партон і перш, ніж стати чудовою співачкою і подарувати світу стільки нових і неповторних творів, головній героїні доведеться пройти величезна кількість випробувань. У сім’ї Доллі було по різному, доводилося їй не солодко довелося пережити і втрати і величезні трагедії. Найбільше досягнення її і близьких Доллі в тому, що ніяке горе не змогло зломити волю до життя. Пережито багато горя, але у них є свій величезний секрет, вони звикли, що в будь-якій ситуації будуть допомагати один одному, дарувати світлі моменти, любов і в усьому підтримувати.

Сім’я головної героїні життя знає в різноманітних відтінках, де є не тільки райдужні і яскраві тони.Завдяки цьому на творчість Доллі всі ці події відбилися дуже незвичайним чином. Її творчість дуже пронизливе і знаходить відгук в серцях кожного. Фільм Життя у всіх фарбах (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Завдяки таким незвичайним умов життя і випробувань, які з’являлися на шляху сім’ї головної героїні і її самої, з’явилася така можливість зануритися в життя неймовірно талановитої особистості.

Режисер: Стівен Херек
В ролях: Аливия Елін Лінд, Дженніфер Неттлз, Рік Шродер, Джералд МакРэйни, Карсон Мейер, Ханна Нордберг, Мері Лейн Хэскелл, Стелла Партон, Parker Sack, Ділан Роуен