Сюжет зворушливої кінодрами присвячений жінці передпенсійного віку. Кілька років тому лікарі поставили їй невтішний діагноз – хвороба Паркінсона. Поступово головна героїня змирилася з цією напастю. На щастя, її чоловік не залишив бідолаху в біді. Чоловік оточив свою дружину турботою. Завдяки увазі з боку найближчої людини вона придбала в собі сили для невпинної боротьби з неухильно прогресуючим захворюванням. Але доля розпорядилася таким чином, що через деякий час чоловік красуні помер. Трагічна смерть чоловіка стає для неї справжнім шоком. Вдова розуміє, що тепер її чекає без регулярної підтримки чоловіка.

При цьому у головної героїні є син, який працює на одній з нафтовидобувних платформ. Ось тільки він не поспішає виконувати своїх обов’язків по відношенню до матері. Хлопець рідко відвідує матір, адже у нього вистачає і своїх турбот. Він навіть не замислюється над тим, що поводиться вкрай егоїстично і неправильно. Фільм Життя у русі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Так що в обставинах, що склалися, жінка змушена сама вирішувати свої проблеми. День за днем їй доводиться боротися за власне виживання, не розраховуючи на підтримку оточуючих.

Режисер: Кетлін Хепберн
Актори: Ширлі Хендерсон, Теодор Пеллерен, Мері Гелловей, Ніколас Кемпбелл, Джаред Абрахамсон, Уго Атего, Лорни Кардинал, Чілтон Крейн, Беверлі Елліотт, Ерік Кінлісайд