Рекет, «кришування» повій, торгівля зброєю і наркотиками приносить кримінальним угрупованням величезні доходи. Однак найбільш прибутковим видом нелегального бізнесу є, мабуть, продаж людських органів. Ціна за нирку або серце на чорному ринку може досягати сотень тисяч доларів. Настільки висока вартість органів обумовлена тим, що майже в жодній країні світу не визначено правовий статус такого роду торгівлі. Банди чорних трансплантологів активно діють по всьому світу. Особливу увагу зловмисники приділяють бідним, слаборозвиненим регіонам. У таких державах таємниче зникнення людей не є чимось екстраординарним, а правоохоронні органи воліють займатися більш нагальними питаннями, ніж розшук зниклих.

Однак найчастіше жертвами трансплантологів стають і жителі дуже благополучних країн. Злочинці воліють використовувати для своїх цілей представників соціального дна в особі бомжів і алкоголіків. Але з будь-якого правила бувають винятки. Професійний спортсмен потрапляє на гачок до мафіозному клану, представники якого займаються переважно незаконною торгівлею людськими органами.

Тепер головному героєві належить об’єднати свої зусилля з наркоманкою і колишнім бандитом, якщо він хоче знайти вихід з відчайдушного становища. Фільм Життя покидьків (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ryan Prows
Актори: Нікі Мішо, Ricardo Adam Zarate, Jon Oswald, Шей Огбонна, Сантана Демпсі, Марк Бернем, Хосе Росете, Jearnest Corchado, Клейтон Карденас, Olivia Benavides