Молодий афроамериканець по імені Ендрю тільки пізнає всі тонкощі дорослого життя, яка здається йому привабливою і цікавою. У його планах розібратися в собі і відшукати вірний шлях по життю, облаштувавшись вдало в Сполучених Штатах Америки. Він сповнений надій і мрій про прекрасне майбутнє, де будні наповнені виключно приємними подіями. Тільки чи є шанси, що його плани будуть колись реалізовані. На тлі цих подій його мати втомилася від повсякденних турбот і проблем, пов’язаних з вихованням дітей. Вона також хоче налагодити свою повсякденність і розраховувати на приємні сюрпризи, а не присвячувати себе винятково сім’ї. Жінка втомилася справлятися зовсім поодинці.

Батько Ендрю відбуває термін у в’язниці. Хлопець жадає спілкування з родичем, незважаючи на те, що той все ще за гратами. Він настільки одержимий цим, що здійснює вчинки, які суперечать законам країни. Все це провокує масу серйозних проблем в житті молодого афроамериканця. Ендрю не був готовий до подібних подій, нехай і вважав себе занадто самостійним і принциповим.

Будучи на порозі нового етапу у своєму житті, він все ще потребує допомоги і захисту близьких людей, як би свавільний хлопець не заперечував цього факту. Фільм Життя і більше нічого (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Антоніо Мендез Еспарза
В ролях: Ріджайна Вільямс, Роббі Вільямс, Райнезія Чемберс, Ендрю Блічінгтон, Дайан Меррітт