Дівчина веде вкрай відлюдницький спосіб життя звівши своє спілкування з навколишнім світом до мінімуму. Їй подобається такий спосіб життя і вона його вважає для себе найбезпечнішим. Вона намагається не заводити зайвих знайомств і не виходити без потреби на вулицю. Їй здається, що все це захистить її від необдуманих вчинків і допоможе і далі насолоджуватися життям. Правда навколишні такої поведінки зовсім не розуміють, адже вони впевнені, що спілкування з іншими людьми просто необхідна. Але одна таємниця не дозволяє дівчині зближуватися ні з ким, до того ж вона себе почуває досить не комфортно в їх оточенні.

Проте у великому місті неможливо повністю уникнути спілкування з іншими людьми, так як в будь-якому випадку виникає необхідність спілкуватися з навколишнім світом, навіть вирушаючи на роботу. Несподівано доля зводить дівчину з досить цікавим чоловіком, який як і вона важко адаптується в суспільстві. Цим двом подобається спілкуватися і вони відчувають гостру необхідність в цьому. Фільм Жінка з квартири 23B (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тільки на ділі виявляється не так просто змиритися з тим, що ти можеш почати відчувати почуття до іншої людини, а тому дівчина вирішує докласти всі зусилля до того, щоб ні в якому разі не закохатися.

Режисер: Прайм Круз
В ролях: Риза Ценоне, Мартін дель Росаріо, Чоло Барретто