Основні події гостросюжетного фільму «Завод» розгортаються на території маленького провінційного містечка, де є величезні проблеми з працевлаштуванням. Незабаром єдиний виробничий цех, де працювали кілька сотень робітників, було вирішено закрити. Природно, такий поворот подій серйозно позначився на хвилювання, адже люди залишилися без засобів до існування. Крім того, їм солідно заборгували зарплату, а після закриття не потрудилися відшкодувати борги. Не бажаючи терпіти знущання начальства, шестеро звичайних роботяг задумали зробити локальний переворот і взяли в заручники олігарха Калугіна, який розвалив завод заради власної вигоди.

Мужики сподіваються відновити справедливість і витрусити з товстосуму законні гроші. Однак реальний стан речей виявилося куди сумнішим… Негайно по їх душу вийшов якийсь кілер під псевдонімом Туман, який є правою рукою багатія. Він володіє неймовірними ресурсами і за допомогою фахівців збирається визволити боса, попутно розправившись з купкою «революціонерів». Ватажком угруповання роботяг був хтось сивий-колишній військовий, який отримав серйозне поранення після чергової операції.

Він озброює своїх напарників і вступає в нерівний бій з вбивцею і десятками головорізів, сподіваючись відстояти справедливість… Фільм Завод (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Юрій Биков
В ролях: Денис Шведов, Андрій Смоляков, Владислав Абашин, Іван Янковський, Олександр Бухаров, Олексій Комашко, Олександр Баширов, Дмитро Куличків, Андрій Харыбин, Юрій Лопарев