Він — звичайний хлопець, який любить своє життя. Головний герой щодня їздить в метро, і в цьому натовпі нікого не помічає. Молода людина мріє зустріти свою другу половинку, яка зробила б його по-справжньому щасливою. Одного разу ключовий герой відправився за звичним для себе маршрутом. Він навіть і подумати не міг, як сьогодні кардинально зміниться його подальше майбутнє. Справа в тому, що саме сьогодні відбудеться доленосна зустріч двох молодих людей. Всі кудись поспішають, комусь необхідно на роботу, на навчання, або просто до родичів. У метро був величезний потік людей, але в цій товкучці ключовий герой помітив її.

Хлопці сиділи один навпроти одного, і з першого погляду вони відчули якесь тяжіння. Головні герої, мовчки сиділи, дивилися один на одного, але всередині у кожного все перевернулося, і вони зрозуміли, що це і є любов з першого погляду. Ситуація ускладнюється тим, що дівчина була зайнята, але навіть цей факт не зупинить хлопця. Він реально збожеволів, не міг думати ні про що інше, як про очі своєї нової знайомої. Хлопець не збирається мучитися і побиватися, він вирушає на пошуки своєї коханої і планує домагатися її розташування.

Ця історія про сильну любов між двома людьми, які не можуть бути разом, але вони всупереч усім складнощам мріють про щастя і бути поруч один з одним. Фільм #Зановородитись (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олександр Петров
Актори: Олександр Петров, Ірина Старшенбаум