Дія розвивається навколо життя Джима і охоплює 30 років. Його шлях починається в 1939 році, коли він влаштовується працювати в нафтову компанію Західного Техасу звичайним бурильником, намагаючись хоч якось заробити на життя. Тоді він ще навіть не підозрював, що незабаром його знатимуть у всьому світі. В один зі звичайних днів Джим знаходить місце, яке багате нафтовими покладами. Він не вірить своєму успіху, але саме тут і починається повноцінна гра. Герой будує вишки з видобутку нафти, і гроші стрімко починають повзти в його кишені. Шлях складний, але Джим не налаштований здаватися.

Він пройде через всі випробування, аби досягти те, про що так мріяв. Всі його старання призводять його до того, що він стає одним з найвпливовіших і багатих людей на біржі світового ринку. Хто б міг подумати, що бідна людина колись перетвориться на світового магната. Фільм Залізний сад (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Історія Джима Макнілі, молодої людини, який вторгся в живі і жорстокі нафтові родовища Західного Техасу в 1939 році, який пробирається через ряди, щоб у кінцевому підсумку стати грізним диким мисливцем.

Режисер: Ти Робертс
Актори: Елі Кобрін, Остін Ніколс, Лью Темпл, Hassie Harrison, Лейн Гаррісон