Не завжди в нашому житті відбувається все так, як це хочеться. Часом батькам доводиться ховати своїх дітей, незважаючи на те, що по суті все повинно складатися навпаки. Прийняти подібні факти у своїй біографії вдається далеко не всім. Життя сім’ї було зруйноване, коли загинула дитина. Ця трагедія докорінно змінила колишнє існування батьків, привнісши в нього масу непередбачених моментів. Малюк Джейкоб став жертвою автомобільної аварії. Прийти в себе після похорону виявилося непросто. Протягом 10 років батьки намагаються забути події тих страшних днів і знову знайти щастя, тільки тягар провини все ще не дає їм знайти спокою.

Тільки ніхто з героїв уявити собі не міг, які ще випробування доведеться їм перенести в майбутньому. Через 10 років Джейкоб знову опинився в будинку своїх батьків. Передуванням цього стали містичні події. Усвідомивши, що дитина повернулася, відчайдушні горем дорослі були готові докласти всіх зусиль, Тільки б з ним не пережити розставання знову. Фільм Залишся зі мною (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тільки вже незабаром їх думка може змінитися. Джейкоб повернувся, але немає ніякої гарантії, що він все також добрий і чистий. Про наслідки своїх вчинків героям дійсно доведеться пошкодувати.

Режисер: Карен Монкрифф
В ролях: Лі Пейс, Керрі Кун, Емі Смарт, Ганна Диоп, Моллі Хэйгэн, Ана Ортіс, Христина Відаль, Рей Бейкер