Сюжет зворушливої мелодрами зосереджений на молодій жінці. Вона є успішною письменницею. Головна героїня створює романи переважно для підліткової аудиторії. Її нові книги розходяться величезними тиражами по всій країні, так що вона не відчуває нестачі у фінансах. На гроші з гонорарів обдарована літераторка вже встигла придбати собі комфортабельний особняк і дорогу машину. Одного разу вона відправляється в невелику подорож. Але на дорозі жінка потрапляє в серйозну аварію. В результаті вона приходить до тями лише в лікарні тихого провінційного містечка.

Письменниця швидко оговтується від ран. Однак вона досі страждає від повної втрати пам’яті. Головна героїня навіть не знає, якщо у неї будинок і родичі. На допомогу жінці, яка потрапила в біду приходить тутешній лікар. Молода людина пропонує їй пожити деякий час в його будинку, поки до неї не повернуться всі спогади. Він проявляє про свою новоспечену гостю щиру турботу. Красуня швидко звикає до обстановки в особняку свого товариша.

Але поступово між молодими людьми зароджуються сильніші почуття. Однак яка доля чекає попереду двох закоханих, яким належить пройти чимало випробувань? Фільм Закохатися в Вермонт (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Уіннінг
В ролях: Джулі Гонсало, Бенджамін Ейрс, Лорен МакНамара, Пітер Бенсон, Барбара Коттмейер, Ларісса Альбукерке, Марк Брендон, Ава Грейс Купер, Дін Петрів, Крістіан Майкл Купер