У центрі гостросюжетного трилера знаходиться молода дівчина по імені Меллорі. Забезпечені батьки відправляють свою дочку на навчання в одне з найпрестижніших освітніх установ Таїланду. Однак відносини з місцевим контингентом у американки не складаються. Над нею всіляко знущаються і глумляться. Але головна героїня не збирається терпіти насмішок. Вона вступає в запеклу бійку зі своїми мучительками, незважаючи на їх чисельну перевагу. Бійка не залишається непоміченою з боку керівництва установи. Дівчину відправляють прямо до директора, який вважає саме її відповідальною за цей конфлікт.

Він вирішує відправити Меллорі на перевиховання у виправну школу. Так вона потрапляє справжнє пекло. Так звана школа більше схожа на в’язницю з азіатським колоритом. Тут процвітають бої без правил, а алкоголь і наркотики продають, не соромлячись місцевих викладачів. Головна героїня відразу розуміє, що в даному місці треба тримати вухо гостро. Дівчині залишається сподіватися лише на те, що рано чи пізно її термін ув’язнення тут підійде до кінця.

А поки волелюбною американці доводиться буквально виживати в суворих умовах, адже один невірний крок може привести до сумного підсумку. Фільм За ґратами (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джаред Кон
В ролях: Kelly McCart, Катріна Грей, Джаред Кон, Kat Ingkarat Jaraswongkosol, Anastasia Maslova, Panipak Jaemmangkang, Suebpong Kulsathaporndhai, Matt Milotich, Christiana Chaiwanna, Chaleeya Kaawjinda