Центральним персонажем гостросюжетного трилера є середнього віку жінка. Вона живе в повній самоті в своєму просторому будинку. В останні місяці головну героїню все частіше відвідують суїцидальні думки, адже вона не бачить сенсу в своєму існуванні. Сірі будні ставна красуня проводить за переглядом телевізора і рішенням дрібних домашніх справ. Не дивно, що з часом вона опиняється в полоні похмурих, песимістичних думок. Тим часом її особняком зацікавлюються двоє злочинців. Вони вважають, що там у них знайдеться, чим поживитися. Лиходії планують непомітно проникнути в будинок вночі, коли господиня буде міцно спати. Однак цього разу їх розрахунки не виправдовуються.

Головна героїня помічає двох незнайомців, незрозуміло як опинилися в її оселі. Вона хоче підняти тривогу, але її опоненти виявляються набагато спритнішим. Таким чином самотня жінка потрапляє в лапи двох мерзотників, які мають намір з нею трохи розважитися. В такій важкій ситуації вона може покладатися тільки на свою хитрість і кмітливість.

Переляканою господині особняка належить провести жахливу ніч в компанії пари негідників. Чи вдасться їй дожити до світанку, зберігши при цьому розум? Фільм З’їж мене (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Адріан Круз
В ролях: Майкл Шамус Уайлз, Бред Картер, Жаклін Райт