Фільм розповідає про життя відомого американського священнослужителя-євангеліста Карлтона Пірсона. До його проповідям прислухалися впливові люди Америки, він об’їздив майже всю країну, щоб донести слово Боже і допомогти простим людям, молячись за них. Карлтон виріс у релігійній сім’ї і сам щиро вірив у те, що проповідував і деякий час навіть відмовлявся створювати свою сім’ю, так як вважав, що вона може відвернути його від Господа. Але пізніше все ж одружився, а своїх дітей вважав найпрекраснішим подарунком з небес, даним йому Господом Богом. Карлтон Пірсон спілкувався не тільки з глибоко віруючими парафіянами, але і з справжнісінькими грішниками.

Після досвіду спілкування саме з останніми єпископ все частіше замислюється про те, як був правий Шекспір, коли писав: «Пекло порожній, всі чорти тут». Він стверджує, що до нього з’явився сам Господь і викликав у ньому сумнів щодо існування пекла в тому вигляді, в якому його сприймають люди – місце вічних мук і страждань для тих, хто грішив на Землі. Фільм Єретик (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Священнослужитель починає виступати з полум’яними проповідями, в яких намагається переконати людей в тому, що пекло ми створюємо самі собі вже на Землі, коли проживаємо своє життя в розпусті, брехні і злоби.

Режисер: Джошуа Марстон
В ролях: Лейк Стенфілд, Джейсон Сігел, Чіветель Еджіофор, Мартін Шин, Денні Гловер, Кондоль Рашад, Трейсі Боннер, Хуан Гаспар, Кінг, Тоні Стюарт