Історія, заснована на реальних подіях, розповість про одну молоду людину, яка перетворилася на холоднокровного вбивцю. Карлос народився в звичайній сім’ї, але досягнувши пубертатного періоду, став важким підлітком. Батьки не знали, що з ним робити. Все дійшло до того, що він опинився на вулиці. Навчаючись у старшій школі, він знаходить для себе друга. Разом хлопці створюють дме, вони грабують, поводяться зухвало і взагалі не збираються підкорятися загальноприйнятим законам. Рамон у всьому підтримує Карлоса, вони навіть присягнулися разом померти.

Дія відбувається в 80-ті роки минулого століття. З часом злочини Карлоса були все жорсткішими. Пізніше його звинуватять в 11 злочинах і засудять до довічного ув’язнення. У хлопця буквально талант до скоєння злочинів. За велику суму грошей він вбиває людину, навіть не моргнувши оком. Звідки така жорстокість? Аргентина перебувала в шоці від цих дій. Вчинивши перше вбивство, Карлос вже не зміг зупинитися. Фільм Янгол (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Під час засідання суду громадськість не могла повірити в те, що відбувається. Суд визнав головного героя винним і присудив йому довічне ув’язнення. Ця похмура історія лягла важким вантажем в історію країни.

Режисер: Луїс Ортега
В ролях: Lorenzo Ferro, Чіно Дарін, Даніель Фанего, Мерседес Моран, Сесілія Рот, Пітер Ланзані, Луїс Ньекко, Малена Вілла, Вільям Просюк, Фернандо Ной